Вентиляція

Термічно розділені профілі

Раціональне використання ресурсів природи дуже актуальне на сьогоднішній день у всьому світі, і у зв'язку з цим повсюдно впроваджуються та використовуються енергозберігаючі технології та конструкції. Енергозберігаючі технології використовуються як у будівництві, так і при ремонтних роботах. Наприклад, віконні конструкції, виготовлені із застосуванням енергозберігаючих технологій, знижують втрати тепла в кілька разів, адже загальна площа скління у приміщенні є чималою. Саме тому дуже важливо у склінні житлових та нежитлових приміщень застосовувати вікна з низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Свій внесок у заощадження ресурсів робить і компанія Gebhardt-Stahl, розробляючи та впроваджуючи у виробництво енергоефективні термічно розділені підсилювачі для ПВХ-профільних систем. Зараз асортимент "теплих" підсилювачів досить широкий для профільних систем Aluplast, Veka, Rehau, Schueco, Salamander. Окрім цього, компанія Gebhardt-Stahl може виготовити термічно розділений профіль для будь-яких нових профільних систем.

При використанні даного підсилювача є чудова можливість досягти максимального теплозбереження та нових показників енергоефективності виробу. Термічно розділений армуючий профіль використовується замість звичайного сталевого армування, який застосовується при посиленні елементів пвх-конструкцій. В результаті, вікна та двері будуть володіти значно вищими теплоізоляційними якостями, без зміни міцності. Термовставка не порушує статичні властивості виробу, має високий ступінь міцності, високий рівень термоізоляції. Термічно розділений армуючий профіль дозволяє покращити опір теплопередачі приблизно на 10%. На термограмі видно, як змінюються теплоізоляційні властивості пвх-конструкції, температура зовнішньої та внутрішньої поверхонь вікна, коефіцієнт теплопередачі профільної системи.

Для запобігання значним втратам теплової енергії з приміщень через вікна (до 40% тепловтрат з приміщення), необхідно встановлювати не просто віконні конструкції, а сучасні вікна з підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Вибираючи вікно, багато хто думає про миттєву економію (дешеве вікно), не дивлячись у майбутнє і не думаючи про ефект від використання якісної енергоефективної конструкції, адже вікно ми купуємо на 15-30 років, а вартість енергоносіїв лише збільшується.